Każdy wtorek i czwartek od godziny 18.00 do 20.00.

Instytut Genetyki i Immunologii GENIM Sp. z o.o. podchodzi bardzo kompleksowo do opieki nad pacjentem z chorobą nowotworową. Oprócz diagnostyki molekularnej i porad lekarzy specjalistów, oferujemy również spotkanie on-line z psychoonkologiem. Chorzy bezpośrednio zmagający się z chorobą nowotworową lub ich rodziny będą mieli możliwość uczestnictwa w konsultacji psychoonkologicznych, uzyskania fachowej porady, a także odbycia zwykłej rozmowy z naszym specjalistą. Jest nim Magdalena Nocoń-Łysko, psychoonkolog i logoterapeuta. Jej celem jest pomoc osobom doświadczającym trudności natury psychologicznej, niezależnie od tego, czy mówimy o obniżeniu nastroju, lęku, trudnościach w relacjach czy radzeniu sobie z emocjami, zarówno w chorobie, jaki i po stracie bliskiej osoby. Od 12 lat pracuje z osobami zmagającymi się z chorobą nowotworową i ich rodzinami. Doświadczenie zdobywa prowadząc warsztaty Fundacji „Piękniejsze Życie” oraz będąc aktywnym wolontariuszem w Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Magdalena Nocoń-Łysko pomaga przejść przez proces żałoby, bazując na wiedzy i doświadczeniu, które uzyskuje pracując jako konsultant telefonu wsparcia Fundacji „Nagle Sami”. Najważniejszym elementem Jej pracy jest indywidualne podejście do problemu i nawiązanie relacji, której niezachwianym fundamentem jest wzajemny szacunek i zaufanie. Nieustannie stara się aktualizować swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Ukończyła następujące kierunki:

  • Studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim;
  • Studium Logoterapii (czyli psychoterapii integralnej – noo-psychoterapia) w Institute of Biofeedback and Noo-Psychosomatic w Lublinie;
  • Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Pabianicach;
  • Studium Medyczne na kierunku Opiekun Medyczny;
  • 2. stopniowy kurs języka migowego.
  • Magdalena Nocoń-Łysko pracuje głównie z osobami dorosłymi.

    Serdecznie zapraszamy na konsultacje on-line w każdy wtorek i czwartek od godziny 18.00 do 20.00 pod bezpłatnym numerem telefonu 660 350 343.

    W przypadku, gdy numer jest zajęty lub wolisz, aby terapeuta zadzwonił do Ciebie, proszę prześlij informację sms-em na podany wyżej numer kontaktowy potwierdzając Twoją chęć na rozmowę.